fbpx

Якість Moleskine

Наше завдання – створювати речі, які за своєю природою не були б одноразовими і ніколи не старіли. Навпаки, записники Moleskine як правило стають об’єктом прихильності, адже їх розроблено спеціально для дбайливого використання та зберігання. Наша прихильність лише зростає з плином часу, в міру того як Moleskine сповнюється думками і почуттями свого власника.

Тим не менш, окрім мрій та творчості, записники Moleskine містять й інші матеріали, які впливають певним чином на навколишнє середовище.

Компанія Moleskine активно бере участь у прийнятті всіх можливих заходів для стабілізації та охорони стану довкілля.

– Всі записники Moleskine вироблені з безкислотного паперу, що робить їх екологічно чистими продуктами.

Продукція Moleskine має сертифікат FSC (Лісової опікунської ради), що свідчить про застосування в процесі виготовлення сировини, що одержується з лісів, управління господарською діяльністю в яких ведеться з орієнтацією на безпеку навколишнього середовища.

Ми завжди приділяли велику увагу якості нашої продукції. З року в рік ми покращуємо техгології виробництва та процедури контролю якості.

Багато деталей записника Moleskine вимагають ручного виготовлення.

Кожен записник Moleskine має ідентифікаційний номер (невеличка кольорова наліпка, що є в кишені кожного фірмового записника), який є своєрідним гарантійним талоном і дозволяє нам простежити історію його виробництва.

Та якщо незважаючи на всі наші зусилля, ми не помітили дефект будь-якого роду, будь ласка, повідомте нам про це через офіційну форму, додавши фото дефекту.

Ми будемо вдячні Вам за повідомлення про будь-яку проблему, адже це допоможе нам негайно усувати недоліки, які залишились непоміченими.

Ваша думка дуже важлива для нас.

Паперові блоки записників Moleskine поставляється з Китаю, країни, яка пишається одними з найдавніших світових традицій виробництва і переробки паперу.

Безліч найважливіших чинників роблять виробництва цієї країни майже унікальними: якість сировини, догляд за якістю на кожному етапі виробництва, можливість комбінування промислового та кустарного виробництва. Саме тут ми знайшли виробників, які здатні суміщати великі обсяги промислового виробництва з турботою та майстерністю ручної роботи. Наш пошук відповідних партнерів був довгим та складним. Виробничі процеси наших постачальників сертифіковані провідними світовими організаціями.
Окрім якості виробництва, наші постачальники були обрані тому, що вони підтримують найвищі стандарти захисту прав трудящих.

Відносно невелика частина нашої продукції виробляється в інших місцях по всьому світу, постачальниками, які здатних задовольнити наші стандарти якості.

Матеріали, використані для виробництва продукції Moleskine надходять з усіх куточків планети: з Італії та Франції, з Японії та Південної Кореї, Китаю, Тайвані.

Саме тому, надаючи перевагу продукції Moleskine, ви засвідчуєте своє свідоме ставлення до проблем навколишнього середовища та дотримання соціальних норм.