fbpx

Доставка

Зазвичай, замовлення по Києву ми доставляємо з 10:00 до 18:00 в будні дні (інший час за домовленістю). Якщо ваше замовлення на суму більше 600 грн, ми безкоштовно доставимо блокноти, ручки, олівці та іншу продукцію Moleskine по Києву — а якщо попросите, то можемо привезти ще декілька на вибір (до 5 шт.).

Безкоштовна доставка по Києву!
При замовленні від 600 грн.

Доставку ми робимо на наступний робочий день після узгодження деталей замовлення. В передсвяткові періоди термін доставки може бути збільшено.

В разі, коли сума замовлення менша 600 грн, або ви вибрали записники з декількох, і їх вартість менша 600 грн., або ви нічого не вибрали з запропонованих кур’єром записників — тоді вартість доставки становить 50 грн.

Для замовлення вам необхідно:

  • вирішити, які саме Молескіни ви хочете замовити;
  • зв’язатись із нами (зателефонувавши нам за тел. (+380-44) 390-20-80 або написавши на e-mail: info@moleskine.com.ua — ми оперативно реагуємо на пошту);
  • вказати місце, дату та бажаний час доставки;
  • назвати ваше ім’я, прізвище та контактний номер телефону;
  • дочекатись доставки (кур’єр може зателефонувати вам);
  • сплатити та отримати ваші Молескіни.

Крім того, ми доставляємо Молескіни по всій Україні Новою Поштою.

Доставку по-за межами Києва ми здійснюємо за попередньою оплатою (Visa/Mastercard або на картку ПриватБанку), або післяплатою (оплатою при отриманні товару).

Для перевізника необхідно повідомити Ваші прізвище, ім’я, по-батькові, контактний номер телефону та номер складу (якщо їх у Вашому місті декілька).

Доставка Новою поштою зазвичай займає 24 години і коштує приблизно 40 грн (приблизно 75 грн  при умові післяплати) до офісу кур’єрської служби у вашому місті, або ще плюс 20-25 грн — і кур’єр перевізника доставить записники прямо до дверей вашого дому чи офісу (адресна доставка).

NEW! При замовленні від 600 грн. вартість доставки Новою Поштою до відділення БЕЗКОШТОВНО. А при замовленні від 1000 грн. — доставка Новою Поштою до дверей — БЕЗКОШТОВНО.