fbpx

Новини

Доставка під час карантину COVID-19

Moleskine: під час карантину єдиний спосіб доставки — Нова Пошта, безкоштовно

Ми розуміємо і підтримуємо заходи та обмеження щодо роботи магазинів під час пандемії COVID-19, і тому тимчасово зачиняємо наш магазин для відвідувачів.

При тому, ми розуміємо що перебування в самоізоляції — це також час для себе, для творчості, і для побудови планів на “після карантину” — а блокноти Moleskine якнайкраще підходять для зберігання ваших планів і думок, планування, та стимулювання вашої креативності.

Тому наші відповідальні співробітники, дотримуючись власних стандартів безпеки, та цілком покладаючись на високі стандарти безпеки нашого партнера з доставки, продовжують відправляти блокноти та аксесуари Moleskine раз на день, до відділень Нової Пошти по всій Україні. Наразі це єдиний можливий спосіб доставки, в тому числі і по Києву.

Вартість доставки до відділення Нової Пошти по всій Україні (для замовлень від 400 грн.) — безкоштовна під час карантину.

Думай позитивно — будь креативним

2004901-art-discount-fb-v01a

Схоже зараз, коли час тягнеться неймовірно довго, гарний момент щоб поглянути з іншої точки зору, та запропонувати собі дещо позитивне щоб розфарбувати дні, поки ви вдома та маєте на це час — яскраві кольори для вашої творчості.

Акварельні олівці, скетчбуки і альбоми найвищої якості — вперше зі знижкою 30%. Безкоштовна доставка Новою Поштою. Вільний час на карантині. Все для того, щоб ви вивільнили свою креативність!

Bullet Journal

Акварель

Скетчинг

Скрапбукінг

-50% на всі планери 2020

-50% на щоденники та планери 2020 Moleskine

Пройшло лише 25% року, а в нас вже знижка 50% на всі щоденники та щотижневики Moleskine!

Карантин — відмінний шанс зануритися в саморозвиток. Почніть вивчати нові мови, складіть списки фільмів, займайтеся йогою і багато іншого — а спочатку все добре сплануйте, і запишіть в свій Молескін!

Використовуйте стильні щоденники і планери Moleskine. Нагадуємо, під час карантину ми доставляємо замовлення Новою Поштою безкоштовно. Залишайтеся в безпеці і проведіть цей час з користю, а ми вам у цьому допоможемо.

Щоденники 2020

Щотижневики 2020