fbpx

Новини

Твій новий щоденник, який починається всередині року

Щоденники на 18 місяців та ручка Moleskine Go в подарунок

Акцію подовжено до кінця липня!

Академічні планери Moleskine на 18 місяців, датовані з липня 2020 по грудень 2021, ідеально підходять для всіх, хто хоче тримати свої справи під контролем.

18-місячні планери — якщо потрібно почати все с чистого листа всередині року.

Щоденники (день на сторінку) та щотижневики (тиждень на розвороті), звичайні та лімітованих серій — вже в наявності. А для більш комфортного планування — Ручка Moleskine GO у подарунок до кожного датованого Moleskine 2020-2021.

Оберіть органайзер, який ідеально підходить для вашого графіку:

Акція діє з 01.07.2020 по 31.07.2020 при замовленні на сайті moleskine.com.ua та сайтах і магазинах партнерів, на перелічені товари за наявності товарів на складі. Під подарунком мається на увазі продаж за 1 грн.

Ручка Moleskine Go буде автоматично додана до будь-якого вищевказаного планера Moleskine 2020-2021 на 18 Місяців.

Відтепер ми працюємо без вихідних!

FB2@2x-80

Найширший вибір Moleskine® відтепер доступний у вихідні!

Починаючи з липня 2020, ми працюємо в вихідні за звичайним графіком — з 10:00 до 19:00.

Приходьте до нас!

Літо — ідеальний час для себе

Passion Journals_KV

Записники Moleskine присвячені маленьким та великим захопленням і пристрастям нашого життя — зі знижкою 30%.

Спеціальні ціни діють з 01.06.2020 по 30.06.2020 при замовленні на сайтах moleskine.com.ua, sketchbook.com.ua на перелічені товари за наявності товарів на складі.

Доставка під час карантину COVID-19

Безкоштовна доставка під час карантину

Ми розуміємо і підтримуємо заходи та обмеження щодо роботи магазинів під час пандемії COVID-19, і тому тимчасово зачиняємо наш магазин для відвідувачів.

При тому, ми розуміємо що перебування в самоізоляції — це також час для себе, для творчості, і для побудови планів на “після карантину” — а блокноти Moleskine якнайкраще підходять для зберігання ваших планів і думок, планування, та стимулювання вашої креативності.

Тому наші відповідальні співробітники, дотримуючись власних стандартів безпеки, та цілком покладаючись на високі стандарти безпеки нашого партнера з доставки, продовжують відправляти блокноти та аксесуари Moleskine раз на день, до відділень Нової Пошти по всій Україні. Наразі це єдиний можливий спосіб доставки, в тому числі і по Києву.

Вартість доставки до відділення Нової Пошти по всій Україні (для замовлень від 400 грн.) — безкоштовна під час карантину. А при замовленні від 1000 грн. — безкоштовна доставка до дверей (на вашу адресу).

Магазин в Ocean Plaza закрито

FB@2x-80

(Але є і хороші новини)

Із сумом в серці, ми закриваємо магазин в Ocean Plaza — але, наш магазин на Золотих Воротах (вул. Олеся Гончара 37А) відтепер працює без вихідних з 10 до 19.

В самому ТРЦ Ocean Plaza ви наразі можете придбати Moleskine в наших партнерів — магазині IdeaShop, або перегляньте весь список магазинів де можна придбати Moleskine.

Нові кольори — нові ціни

FB@2x-80

Візьми кольори цієї весни з собою в літо!

Залишилось лише декілька днів весни, і тільки в ці дні діє знижка від 30% на кольорові блокноти Moleskine.