fbpx

Що таке Moleskine?

МОЛЕСКІН (MOLESKINE) — культовий записник, який уже близько двох століть лишається улюбленцем творчої інтелігенції: художників, письменників, кіносценаристів і режисерів, журналістів, архітекторів і музикантів.
150-200 років тому, коли молескіни ще вироблялися декількома невеличкими мануфактурами у Франції, їх помітили і полюбили визначні люди того часу. Сьогодні в музеях можна побачити записники Ван Гога і Пабло Пікассо. Не змовляючись, їх обрали для себе Ернест Гемінґвей, Матісс і Сартр, Аполлінер і Гертруда Стайн, Андре Бретон і Луї Фердинанд Селін.

В 90-х роках ідею легендарного записника підхопила італійська компанія «Modo&Modo». Дизайн сучасного молескіна було створено за описами Брюса Чатвіна, який користувався цими записниками, поки 1986 року не закрилась остання мануфактура і виробництво молескінів тимчасово не припинилось.

MoleskineСьогодні серед відомих шанувальників молескіна — письменник Ніл Гейман і сценарист Симон де Валь. Крім того, в глобальній мережі Інтернет уже створено і далі створюється безліч сайтів і творчих блогів, де шанувальники молескінів публікують свої ескізи, комікси, вірші та інші різноманітні прояви творчості.

Чим привабливий молескін? Не лише легендарне минуле робить його улюбленцем творчих людей, але й елегантний дизайн, зручність та надійність:

  • зручний невеликий формат
  • міцна водонепроникна обкладинка
  • надійно прошиті нитками аркуші
  • приємний жовтуватий папір
  • практичні заокруглені кутики
  • еластична резиночка-застібка
  • стрічка-закладка
  • внутрішня кишенька

Сьогодні молескін — це цілий спектр різноманітних записників і щоденників на будь-який смак: в декількох форматах, у твердих та м’яких обкладинках представлені класичні записники в лінію та клітинку, альбоми для акварелі та графіки, розкадровка для режисерів і сценаристів, щоденні та щотижневі органайзери, блокноти-путівники для мандрівок містами Європи та Америки, зручні зошити для нотаток і адресні книги. В усьому різноманітті завжди можна впізнати елегантну стриманість молескіна.

Якість Moleskine

Цитати і вислови відомих власників Молескінів


Вінсент Ван Гог

“Мій альбом – свідок усього, що я переживаю. Я роблю ескізи подій, де б вони не відбувалися.”

“Мій альбом свідчить про те, що я намагаюсь ловити речі в дії.”

Читати далі »